Inżynierowie, architekci, projektanci

branza_8 branza_8a branza_8b

Architekci, inżynierowie i projektanci: Nasz zespół wspiera Państwa w zakresie rozwiązywania problemów związanych z zastosowaniem naszych produktów.

Bezpośredni kontakt z użytkownikami naszych produktów we wszystkich branżach jest motorem napędzającym wprowadzanie innowacji przez Würth. Dzięki bliskości z warsztatową codziennością jesteśmy w stanie ciągle wprowadzać nowe rozwiązania. To właśnie na inżynierach, projektantach i architektach spoczywa od samego początku projektu ogromna odpowiedzialność. Nasz zespół wspiera Państwa w rozwiązywaniu problemów dotyczących zastosowania naszych produktów.

Oznacza to, że pracownik dzięki naszym rozwiązaniom jest w stanie zaoszczędzić czas i pieniądze. Oszczędnościami może potem pochwalić się inżynierowi ds. planowania. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom inżynier zyskuje pewność, że pracuje zgodnie z obecnym stanem wiedzy technicznej. On także powinien mieć możliwość przyspieszenia swoich działań dzięki sprawdzonym zastosowaniom.

Obojętnie, czy chodzi o kołki, systemy przeciwpożarowe, śruby z pełnym gwintowaniem do konstrukcji drewnianych, czy też o zakres membran dachowych lub fasadowych do budowy dachu: Produkty firmy Würth są zawsze niezawodne i odpowiadają najwyższym standardom wymagań.

Jako że bez odpowiedniego oprogramowania nie jest dziś możliwe skuteczne prowadzenie wszelkiego rodzaju kalkulacji ilości potrzebnych elementów, oferujemy Państwu bardzo przyjazne dla użytkownika rozwiązania, jeśli chodzi o kołki, konstrukcje drewniane, elementy łączące zbrojenie, techniki zamocowań budowlanych czy lekkie konstrukcje metalowe.