Würth Polska laureatem rankingu Firmy 25-lecia III RP

25 lecie

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking 100 najbardziej tabilnych i rentownych przedsiębiorstw ostatniego 25-lecia. Firma Würth Polska znalazła się w tym zaszczytnym gronie. Statuetki w kategorii „zysk za 25 lat nieprzerwanej działalności na rynku” wręczono podczas gali finałowej rankingu 30 czerwca 2015 r.

Ranking „Firmy 25-lecia III Rzeczpospolitej Polskiej” został przygotowany na podstawie sumy zysku netto przedsiębiorstwa w dekadzie 2003-2012. Wzięły w nim udział firmy, które powstały w okresie transformacji gospodarczo-ustrojowej i z powodzeniem funkcjonują do dnia dzisiejszego

Nieprzerwanie od dekady firma Würth Polska ma dodatni wynik finansowy, dzięki czemu została laureatem rankingu opublikowanego w dzienniku „Rzeczpospolita”.

W gali finałowej, która odbyła się 30 czerwca br., firmę reprezentował Robert Karolak, Dyrektor Marketingu.

„To dla Würth Polska zaszczyt znaleźć się w tym prestiżowym rankingu, w gronie najlepszych firm Polski ostatniego 25-lecia. Wyróżnienie pokazuje, jak wiele pracy włożyliśmy w rozwój firmy, w budowanie relacji z klientami, a także utwierdza w przekonaniu, że strategia jest słuszna, a wybrany kierunek właściwy.” – komentuje Robert Karolak.

W ramach wydarzenia odbyła się konferencja na temat wzrostu gospodarczego, sytuacji firm oraz pracodawców na polskim rynku. Następnie wszystkim wyróżnionym firmom zostały wręczone statuetki, w tym ta dla firmy Würth Polska w kategorii „zysk za 25 lat nieprzerwanej działalności na rynku”.