2011

Dni otwarte w Olsztynie

Mamy piękny nowy sklep firmowy w nowej lokalizacji w Olsztynie!

Na początku września tego roku sklep Würth w Olsztynie zmienił lokalizację. Większa powierzchnia sklepu umożliwia szerszą prezentację asortymentu a dogodna lokalizacja zachęca do odwiedzenia sklepu.

Tuż po przeprowadzce, w nowym sklepie odbyły się Dni Otwarte, połączone ze szkoleniami produktowymi dla klientów. Podczas tych dwóch dni można było w teorii i w praktyce poznać zalety produktów Würth a także skonsultować się z naszymi specjalistami.

Jak zwykle podczas tego typu imprez przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek dla klientów, którzy licznie nas odwiedzili.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!!

Dni otwarte w Kielcach

Dziękujemy wszystkim za udział w Dniu Otwartym w Kielcach!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za udział w Dniu Otwartym i wspólnym celebrowaniu otwarcia pierwszego sklepu Würth w Kielcach!

W dniu 8 września 2011 roku odbył się uroczysty Dzień Otwarty z firmą Würth, połączony ze świętowaniem jubileuszu 50-cio lecia bezkonkurencyjnych na rynku polskim narzędzi ręcznych.

Nowy sklep w Kielcach odwiedziło ponad 150 specjalistów z wielu branż związanych z techniką montażu. Jesteśmy przekonani, że wszyscy profesjonaliści, którzy wybrali naszą markę i dokonali zakupu podczas Dnia Otwartego, docenią najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów.

Dni otwarte w Szczecinie

Dziękujemy wszystkim za udział w Dniach Otwartych w Szczecinie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim profesjonalistom techniki montażu za udział w Dniach Otwartych i wspólnym celebrowaniu otwarcia pierwszego sklepu Würth w Szczecinie!

14 i 15 września 2011, w nowym sklepie przy ulicy Pomorskiej 144, zorganizowaliśmy Dni Otwarte, które miały na celu przybliżenie naszym klientom kompleksowej oferty Würth. Przebiegająca w przyjaznej atmosferze impreza spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony specjalistów.

W czasie trwania akcji nowy sklep odwiedziło ponad 200 osób. Ogromną popularnością cieszyły się prezentowane produkty, nowości ofertowe i zakupy premiowane wyjątkowymi upominkami firmowymi.

Dni Otwarte w Bydgoszczy

Dziękujemy wszystkim za udział w Dniu Otwartym w Bydgoszczy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy odwiedzili nas 23 listopada podczas Dnia Otwartego w nowym sklepie w Bydgoszczy.

Miło nam było przekonać się, jak dużym zainteresowaniem cieszyły się porady ekspertów Würth, fachowe prezentacje produktów i atrakcyjne promocje. Tylko tego dnia premiowaliśmy zakupy klientów wyjątkowymi upominkami firmowymi.

Wierzymy, że duże zainteresowanie uczestników, w tym doświadczonych specjalistów, podczas Dnia Otwartego będzie stanowić mocną podstawę do długofalowej współpracy.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Dni Otwarte w Łodzi

Dziękujemy wszystkim za udział w otwarciu nowego sklepu w Łodzi.

20 grudnia 2011, w nowym sklepie przy ulicy Wydawniczej 1/3, zorganizowaliśmy Dzień Otwarty, mający na celu przybliżenie naszym klientom kompleksowej oferty Würth.

Impreza spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony specjalistów, a sklep odwiedziło ponad 120 osób.

Zapraszamy do nowego sklepu w Łodzi!